Foglalkozás-egészségügy, üzemorvos
Sok munkáltató a foglalkozás-egészségügyi szolgáltatásokat csak egy újabb kötelező teherként éli meg. Pedig nem csupán a törvény által előírt szabályok betartása miatt fontos ezzel foglalkozni. A munkavállaló egészsége ugyanis a munkáltató érdeke is. Amennyiben elsőrangú szolgáltatást választunk, biztosak lehetünk abban, hogy a dolgozóink elégedettek lesznek, emellett pedig kevesebb munkakiesésre is számíthatunk.

